Pranešimai spaudai

Pirmas serijos „Šventieji“ tomas jau pasiekiamas

Keturių tomų pasakojamoji istorija, pavadinta „Šventieji. Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios istorija“, – tai autentiški pasakojimai apie pionierius, kurie įtvirtino Bažnyčią visoje žemėje.

Bažnyčios pavadinimas

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentas Raselas M. Nelsonas padarė pareiškimą dėl Bažnyčios pavadinimo

Ką reiškia būti Kristaus meilės atstovais pasauliui? Tai reiškia nuolankumą – sako naujieji apaštalai

Vyresnieji Džeritas V. Gongas ir Ulysis Soaresas susitiko su žiniasklaida pasikalbėti apie savo įspūdžius, patirtus keliaujant po pasaulį ir dalijantis Kristaus meile

Bus ruošiami nauji pastarųjų dienų šventųjų Giesmyno ir Vaikiškų dainelių knygos leidimai

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia iš pagrindų peržiūrės dvi bažnytinės muzikos knygas

Prezidento Nelsono kvietimas jaunimui dalyvauti „svarbiausiame siekyje“ žemėje

Prezidentas Raselas M. Nelsonas pasaulinėje dvasinėje valandėlėje jaunimui sakė: „Žinodami, kad jūsų gyvenimui vadovauja Dievas, nepriklausomai nuo iššūkių ir nusivylimų, kurių gali būti ir bus, jausite ramybę ir džiaugsmą.“

Ketvirtis amžiaus Lietuvoje

Gegužės 19 d. Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios nariai iš visos šalies rinkosi drauge paminėti praėjusius 25-erius metus Lietuvoje.

Prezidento Raselo M. Nelsono 2018 metų pasauliniai tarnystės vizitai

Prezidento Raselo M. Nelsono ir vyresniojo Džefrio R. Holando 2018 metų pasauliniai tarnystės vizitai aštuoniuose Europos, Afrikos ir Azijos miestuose.

Pastarųjų dienų šventieji iškilmingame susirinkime palaiko naują Pirmąją Prezidentūrą

Iškilmingame susirinkime prezidentas Raselas M. Nelsonas buvo palaikytas pranašu, regėtoju, apreiškėju ir Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentu.

Bažnyčios vadovai ruošiasi 188-ajai metinei visuotinei konferencijai

Šį savaitgalį pastarųjų dienų šventieji iš viso pasaulio dalyvaus 188-ojoje visuotinėje Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios konferencijoje.

„RootsTech 2018“ į Solt Leik Sitį sutraukė tūkstančius dalyvių

Keturias dienas trukusioje „RootsTech“ konferencijoje daugiau kaip du 6imtai išskaidytų sesijų ir inovacijų paroda – milžiniškoje ekspozicijų salėje nusidriekė daugiau kaip 200 stendų.